*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel

strzalka Treningi

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

9:00-11:00
WYCZYNOWA

Sala judo nr 2
11:00-13:00
(młodzicy 12-13 lat)
tr. M. Malinowski
11:00-13:00
(młodzicy 6-11 lat i dzieci 10-11 lat)
grupa zaaw.
tr. M. Malinowski
od 15:30 dla chętnych 15:30-17:00
(młodzicy 6-11 lat i dzieci 10-11 lat)
grupa zaawansowana
tr. M. Malinowski
od 15:30 dla chętnych 15:30-17:00
(młodzicy 6-11 lat i dzieci 10-11 lat)
grupa zaawansowana
tr. M. Malinowski
od 15:30 dla chętnych
16:00-17:00
KONTYNUACJA + nabór
(dzieci 7-11 lat)
tr. E. Grochowska
16:00-17:00
KONTYNUACJA + nabór
(dzieci 7-11 lat)
tr. E. Grochowska
16:00-17:00
KONTYNUACJA + nabór
(dzieci 7-11 lat)
tr. E. Grochowska

17:00-18:30
WYCZYNOWA

17:00-19:00
WYCZYNOWA
18:30-20:00
Zaawansowana (studenci + licealiści + dorośli)
tr. A. Stepnowski
18:30-20:00
Zaawansowana (studenci + licealiści + dorośli)
tr. R. Kwaterski
tr. A. Grzywacz
18:30-20:00
Zaawansowana (studenci + licealiści + dorośli)
tr. A. Stepnowski
18:30-20:00
Zaawansowana (studenci + licealiści + dorośli)
tr. R. Kwaterski
tr. A. Grzywacz
20:00-21:30
Początkująca (studenci + licealiści + dorośli)
tr. A. Stepnowski
20:00-21:30
Początkująca (studenci + licealiści + dorośli)
tr. R. Kwaterski
20:00-21:30
Początkująca (studenci + licealiści + dorośli)
tr. R. Kwaterski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
od 15:30 dla chętnych od 15:30 dla chętnych 15:30-17:00
(młodzicy 12-13 lat)
tr. M. Malinowski
Sala judo nr 8
16:00-17:00
NABOROWA
(6-8 lat)
tr. M. Malinowski
16:00-17:00
NABOROWA
(9-13 lat)
tr. Z. Grochowski
16:00-17:00
NABOROWA
(6-8 lat)
tr. M. Malinowski
16:00-17:00
NABOROWA
(9-13 lat)
tr. Z. Grochowski
17:00-18:15
zaawansowana + NABÓR
(7-10 lat)
tr. A. Stepnowski
17:00-18:30
(młodzicy 12-13 lat)
tr. M. Malinowski
17:00-18:00
NABOROWA
(6-10 lat)
tr. M. Malinowski
17:00-18:30
zaawansowana + NABÓR
(7-10 lat)
tr. A. Stepnowski
17:00-18:00
KONTYNUACJA + nabór
(7-11 lat)
tr. T. Dziemidek
18:15-19:15
KONTYNUACJA + nabór
(7-11 lat)
tr. T. Dziemidek
18:00-19:00
NABÓR
(5/6-8 lat)
tr. E. Grochowska
18:00-19:00
NABÓR
(5/6-8 lat)
tr. E. Grochowska
19:15-20:00
NABOROWA
(6-10 lat)
tr. M. Malinowski


strzalka Trenerzy

Grupy studenckie

Roman KWATERSKI4 dan
Artur STEPNOWSKI1 dan
Zdzisław GROCHOWSKI8 dan

Grupa wyczynowa

Zdzisław GROCHOWSKI8 dan
Andrzej GRZYWACZ3 dan

Grupy studenckie, młodzież szkół średnich i dorośli - ZAAWANSOWANI

Artur STEPNOWSKI1 dan
Andrzej GRZYWACZ3 dan

Grupy studenckie, młodzież szkół średnich i dorośli - POCZĄTKUJĄCY

Roman KWATERSKI4 dan
Artur STEPNOWSKI1 dan

Grupy dzieci i młodzieży (ZAAWANSOWANE, POCZĄTKUJĄCE i NABOROWE)

Zdzisław GROCHOWSKI8 dan
Mariusz MALINOWSKI3 dan
Artur STEPNOWSKI1 dan
Tomasz DZIEMIDEK3 dan
Ewa GACZYŃSKA3 dan

Więcej informacji

Biuro AZS UW (w godzinach 10.00-15.00):
   tel./fax (022) 55 22 600
   lub tel. (022) 55 20 453

Artur Stepnowskitel. 503787 629mail: arturstepnowski@wp.pl
Andrzej Grzywacztel. 502 945499mail: andrzej.grzywacz@onet.pl
Mariusz Malinowskitel. 501 021 860mail: malina_judo@o2.pl
Tomasz Dziemidektel. 504 150 896mail: tomasz.dziemidek@bnl.gov.pl
Ewa Grochowskatel. 602 460 064mail: grochowska.e@gmail.com
Zdzisław Grochowskitel. 602 289 759mail: judo_zg@wp.pl
najlepszy zawodnik 1
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. MŚ Wojska 2016
3 m. Drużynowe MŚ Wojska 2016
1 m. MP seniorek 2017
1 m. DMP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 2
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. w MP Seniorek 2017
1 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodziczek 2017
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Młodzieży 2017
5 m. w MP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 5
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 11
3 m. w MP Juniorek 2017
najlepszy zawodnik 12