*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat18.06.2005
VIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia
W pierwszym dniu zawodów startowali zawodnicy i zawodniczki urodzeni w latach 1990/1991/1992.





Dziewczęta:



I m. Pia KARBOWIAK (44)
- NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ TURNIEJU !!!


III m. Magdalena HOMKA (57)


III m. Ewa GROCHOWSKA (57)


V m. Stefania KARBOWIAK (48)






Chłopcy:



III m. Jakub ZIĘĆ (38)


III m. Jacek LEWKOWICZ (+73)


V m. Paweł SOWA (60)


V m. Paweł CZERNIAWSKI (66)



IX m. Adam BORAWSKI (50)


IX m. Antoni DĄBROWSKI (50)






WSZYSTKIM GRATULUJEMY !!!
=> więcej

kwadrat12.06.2005
10 Międzynarodowy Turniej Tuzla w Berlinie U 20

Do Berlina pojechały dwie nasze zawodniczki.

W wadze do 48 kg.

I m. zajęła Sylwia BORAWSKA
,
a w wadze do 52 kg.

III m. zajęła Weronika KARBOWIAK


WIELKIE BRAWA !!!
=> więcej

kwadrat11.06.2005
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych

Wyniki w kategorii dziewcząt:
I m. Agnieszka PISAREK (40)
I m. Pia KARBOWIAK (44)
I m. Stefania KARBOWIAK (48)
I m. Ewa GROCHOWSKA (57)
V m. Magda HOMKA (57)
VII m. Kasia BOROWSKA (57)

Wyniki chłopaków:

V m. Franciszek DĄBROWSKI (46)
V m. Adam BORAWSKI (50)
VII m. Antoni DĄBROWSKI (50)
II m. Michał Zieliński (66)
I m. Łukasz ZATYKA (90)
I m. Jacek LEWKOWICZ (+90)


GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat05.06.2005
OTK seniorek Warszawa
Udany start naszej zawodniczki
Weroniki KARBOWIAK
w wadze do 52 kg.,
która w wygranej walce o
III miejsce
pokonała zawodniczkę z Rybnika Katarzynę Nowak


BRAWO WERCIA tak 3maj !!!


VII m. zajęła
Sylwia Borawska w wadze do 48 kg.
oraz Magdalena Nowak w wadze do 63 kg.

=> więcej

kwadrat04.06.2005
OTK seniorów Warszawa
W zawodach tych startowało trzech zawodników z naszego klubu. Najwięcej walk stoczył
Mateusz PACHOLAK
, który zajął V miejsce w wadze do 66 kg. Po bardzo wyrównanej walce o III m., w dogrywce uległ zawodnikowi z UKJ "Ryś" Marcinowi Kowalskiemu.
BRAWA dla MATEUSZA !!!
=> więcej

kwadrat28.05.2005
VII Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka w Łodzi
Wyniki:
Dziewczęta:
III m. Pia Karbowiak (44)
III m. Stefania Karbowiak (48)
VII m. Agnieszka Pisarek (40)

Chłopcy:
I m. Krystian Matejko (32)
I m. Maciej Bogacki (35)(najlepszy zawodnik turnieju)
V m. Staś Dąbrowski (35)
III m. Jakub Zięć (38)
III m. Adam Borawski (50)
V m. Jan Białek (55)
V m. Paweł Sowa (60)
IX m. Paweł Czerniawski (66)

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat15.05.2005
Turniej Międzynarodowy w Wiedniu Młodziczki/cy
Wyniki:
I m. Pia Karbowiak (44),
I m. Stefania Karbowiak (48),
III m. Adam Borawski (50),
IX m. Jan Gaczkowski (46).

Gratulacje !!!
=> więcej

kwadrat14.05.2005
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorek/ów
Wyniki kobiet:
V m. Sylwia Borawska (48),
III m. Weronika Karbowiak (52),
V m. Paulina Zawadzka (57), VII m. Marta Pietrzyk (57),
V m. Kinga Zalewska (63),
V m. Agnieszka Syguła (70), V m. Marta Bobowska (70),
III m. Agnieszka Wałkiewicz (+78), IV m. Anna Mitura (+78).
Wyniki mężczyzn:
III m. Mateusz Pacholak (66),
III m. Kacper Syguła (+100).

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat14.05.2005
Turniej Międzynarodowy w Wiedniu Jun. Młodszych
Wyniki dziewcząt:
I m. Pia Karbowiak (44),
III m. Stefania Karbowiak (48),
II m. Ewa Grochowska (57),
V. Magda Homka (57),
III m. Ewa Grochowska (open),
III m. Magda Homka (open).
Wyniki chlopców:
III m. Michał Zieliński (66),
VII m. Adam Borawski (50).

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat07.05.2005
Warszawska Olimpiada Młodzieży Juniorów/ek Młodszych
Wyniki zawodów:
DZIEWCZĘTA:

I m. Ewa Grochowska (57),
II m. Magda Homka (57),
II m. Julia Janicki-Roig (52),

CHŁOPCY:

III m. Franek Dąbrowski (46),
I m. Maciej Pietrzak (55),
III m. Radek Gaczyński (60),
III m. Michał Zieliński (66),
V m. Przemek Bielawski (66),
I m. Łukasz Zatyka (81),
I m. Jacek Lewkowicz (+90).

Gratulacje !!!
=> więcej

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82]


najlepszy zawodnik 1
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. MŚ Wojska 2016
3 m. Drużynowe MŚ Wojska 2016
1 m. MP seniorek 2017
1 m. DMP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 2
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. w MP Seniorek 2017
1 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodziczek 2017
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 5
2 m. w MP Juniorów 2018
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 11
2 m. w MP Młodzieży 2017
5 m. w MP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 12
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 13
3 m. w MP Młodzieży 2017