*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat28.05.2005
VII Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka w Łodzi
Wyniki:
Dziewczęta:
III m. Pia Karbowiak (44)
III m. Stefania Karbowiak (48)
VII m. Agnieszka Pisarek (40)

Chłopcy:
I m. Krystian Matejko (32)
I m. Maciej Bogacki (35)(najlepszy zawodnik turnieju)
V m. Staś Dąbrowski (35)
III m. Jakub Zięć (38)
III m. Adam Borawski (50)
V m. Jan Białek (55)
V m. Paweł Sowa (60)
IX m. Paweł Czerniawski (66)

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat15.05.2005
Turniej Międzynarodowy w Wiedniu Młodziczki/cy
Wyniki:
I m. Pia Karbowiak (44),
I m. Stefania Karbowiak (48),
III m. Adam Borawski (50),
IX m. Jan Gaczkowski (46).

Gratulacje !!!
=> więcej

kwadrat14.05.2005
Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorek/ów
Wyniki kobiet:
V m. Sylwia Borawska (48),
III m. Weronika Karbowiak (52),
V m. Paulina Zawadzka (57), VII m. Marta Pietrzyk (57),
V m. Kinga Zalewska (63),
V m. Agnieszka Syguła (70), V m. Marta Bobowska (70),
III m. Agnieszka Wałkiewicz (+78), IV m. Anna Mitura (+78).
Wyniki mężczyzn:
III m. Mateusz Pacholak (66),
III m. Kacper Syguła (+100).

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat14.05.2005
Turniej Międzynarodowy w Wiedniu Jun. Młodszych
Wyniki dziewcząt:
I m. Pia Karbowiak (44),
III m. Stefania Karbowiak (48),
II m. Ewa Grochowska (57),
V. Magda Homka (57),
III m. Ewa Grochowska (open),
III m. Magda Homka (open).
Wyniki chlopców:
III m. Michał Zieliński (66),
VII m. Adam Borawski (50).

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat07.05.2005
Warszawska Olimpiada Młodzieży Juniorów/ek Młodszych
Wyniki zawodów:
DZIEWCZĘTA:

I m. Ewa Grochowska (57),
II m. Magda Homka (57),
II m. Julia Janicki-Roig (52),

CHŁOPCY:

III m. Franek Dąbrowski (46),
I m. Maciej Pietrzak (55),
III m. Radek Gaczyński (60),
III m. Michał Zieliński (66),
V m. Przemek Bielawski (66),
I m. Łukasz Zatyka (81),
I m. Jacek Lewkowicz (+90).

Gratulacje !!!
=> więcej

kwadrat07.05.2005
Mistrzostwa Polski Juniorek w Rybniku

Wyniki:

III m. Paulina Zawadzka (57),
V m. Sylwia Borawska (48),
V m. Weronika Karbowiak (52).

BRAWO !!!=> więcej

kwadrat02.05.2005
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów/ek Młodszych
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w dniach 28 kwietnia do 2 maja 2005 r. w Chełmie
Chłopcy:
III m. Łukasz Zatyka (81), V m. Jacek Lewkowicz (+90), IX m. Michał Zieliński (66)
Dziewczęta:
VII m. Julia Janicki-Roig (52)
=> więcej

kwadrat01.05.2005
Turniej Międzynarodowy w Berlinie Młodziczek/ów
Wyniki turnieju:
I m. Stefania Karbowiak (48) - jednocześnie została najlepszą zawodniczką turnieju w swojej kategorii wiekowej,
I m. Krystek Matejko (31),
III m. Staś Dąbrowski (50),
I m. Ksawery Zylber (50),
III m. Jan Białek (55),
V m. Agnieszka Pisarek (40),
II m. Pia Karbowiak (44),
III m. Kuba Zięć (43),
III m. Franek Dąbrowski (46),
V m. Antek Dąbrowski (46).

GRATULACJE !!!
=> więcej

kwadrat24.04.2005
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodziczek i Młodzików
Wyniki dziewcząt: III m. Agnieszka Pisarek (40 kg.), I m. Pia Karbowiak (44), II m. Magda Brzeska (44), I m. Stefania Karbowiak (48), III m. Katarzyna Borowska (57). Wyniki chłopców: V m. Kuba Zięć (38), IX m. Szymon Sękowski (42), III m. Antoni Dąbrowski (46), VII m. Janek Gaczkowski (46), II m. Jan Białek (50), III m. Adam Borawski (50), Ksawery Zylber (50), III Paweł Sowa (60), VII m. Paweł Czerniawski (66), III m. Marcin Polec (81).=> więcej

kwadrat23.04.2005
Mistrzostwa Warszawy Dzieci
Wyniki Otwartych Mistrzostw Warszawy Dzieci:Dziewczęta: I m. Karolina Pieńkowska (30 kg), VII m. Daria Szymanek (40), V m. Zuzia Skrzypczak (44), VII m. Angelika Marciszewska (44), I m. Beata Pietrzak (52), II m. Ola Kanabus (+57)Chłopcy: I m. Krystek Matejko (30), I m. Maciek Bogacki (36), II m. Staś Dąbrowski (36), IX m. Maciek Kudyk (39), VII m. Karol Rojewski (46), IX m. Tomasz Sękowski (46)=> więcej

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79]


najlepszy zawodnik 1
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. MŚ Wojska 2016
3 m. Drużynowe MŚ Wojska 2016
1 m. MP seniorek 2017
1 m. DMP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 2
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. w MP Seniorek 2017
1 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodziczek 2017
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Młodzieży 2017
5 m. w MP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 5
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 11
3 m. w MP Juniorek 2017
najlepszy zawodnik 12