*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat01.12.2007
Otwarty Ursynowski Mikołajkowy Turniej Judo
zdjecie

W sobotę, w Warszawie odbył się Otwarty Ursynowski Mikołajkowy Turniej Judo dla dzieci.

WYNIKI:


1 m. Tomasz CZERNIAWSKI (39 kg)

2 m. Bartek GRABOWSKI (55 kg)
2 m. Mariusz KOWALSKI (+66 kg)


GRATULACJE dla WSZYSTKICH !!!

kwadrat25.11.2007
II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Warszawie
25.11.2007 r. (niedziela) odbyły się II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Warszawie.
zdjecie


WYNIKI:


2 m. Jakub ZIĘĆ (55 kg)

3 m. Magda HOMKA (63 kg)
3 m. Łukasz ZATYKA (90 kg)

4 m. Hanna KARŁOWSKA (52 kg)

5 m. Ewa GROCHOWSKA (63 kg)

7 m. Łukasz KORDYASZ (73 kg)

9 m. Janek GACZKOWSKI (66 kg)
9 m. Maciek JEŻÓŁKOWSKI (66 kg)
9 m. Łukasz CZYŻEWSKI (73 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat25.11.2007
Turniej Dzieci w klubie UKJ
zdjecie

25 listopada 2007 r.
odbył się turniej klubu UKJ "Ryś" Warszawa,
gdzie startował nasz zawodnik


Bartek GRABOWSKI

zajmując
I miejsce

w kat. wagowej do 55 kg.


GRATULACJE !!!

kwadrat25.11.2007
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Opolu
zdjecie

24 i 25 listopada (sobota i niedziela) rozegrany został Puchar Polski, w którym wystartowali nasi zawodnicy i zawodniczki.


Oto wyniki:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (44 kg)

5 m. Krystian MATEJKO (38 kg)
5 m. Stanisław DĄBROWSKI (50 kg)

9 m. Beata PIETRZAK (52 kg)
9 m. Grzegorz ZIMECKI (73 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat25.11.2007
II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

25 listopada (niedziela),

w Hali Sportowej Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2A, odbyły się

II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.



KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


WYNIKI

kwadrat18.11.2007
Turniej Judo Dzieci w Warszawie
zdjecie W niedzielę, w Warszawie odbyły się zawody dzieci,
w których startowali nasi najmłodsi.

WYNIKI:

1 m. Adrian NOCEŃ (23 kg)
1 m. Krzysztof KRYSIK (+48 kg)
3 m. Angelika BŁOŃSKA (29 kg)
7 m. Kacper URBANIK (32 kg)

2 m. Mariusz KOWALSKI (+66 kg)
3 m. Tomasz CZERNIAWSKI (39 kg)
9 m. Adam KUBICKI (39 kg)

GRATULACJE dla WSZYSTKICH !!!

kwadrat17.11.2007
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Olsztynie
zdjecie
.
17 listopada 2007 r. (sobota) w Olsztynie odbył się Puchar Polski Juniorek(ów) Młodszych.
Najlepszy wynik osiągnęła
Karolina Pieńowska zdobywając złoty medal w wadze do 44 kg, tym samym dokumentując swoją przynależność do czołówki Polski w tej kategorii wagowej.

Na fotografii:

Karolina Pieńkowska - 1 m. 44 kg, Arleta Podolak - 1 m. 52 kg (Padwa Zamość) i Hania Karłowska - 9 m. 52 kg.


WYNIKI:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (do 44 kg.)

5 m. Stanisław DĄBROWSKI ( do 50 kg.)

9 m. Hania KARŁOWSKA (do 52 kg.)

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!

kwadrat10.11.2007
Eliminacje do Pucharu Polski Jun. Młodszych w Warszawie
zdjecie

W sobotę w Warszawie odbyły się eliminacje do Pucharu Polski U17 (jun. młodszych).
Bardzo dobrze walczyły dziewczęta, które stawiły się na starcie w eliminacjach.


Niestety nie wszystkie reprezentantki naszego klubu przystąpiły do tego startu.


Najlepiej w Warszawie wypadła

Karolina Pieńkowska
(waga 44 kg), która w finale nie dała szans swojej rywalce wygrywając przed czasem w pierwszej minucie.




WYNIKI:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (44 kg)

3 m. Hania KARŁOWSKA (52 kg)
3 m. Stanisław DĄBROWSKI (50 kg)

5 m. Beata PIETRZAK (52 kg)

7 m. Janek Gaczkowski (66 kg)
7 m. Grześ Zimecki (73 kg)

GRATULACJE dla WSZYSTKICH !!!

kwadrat09.11.2007
Bieg Niepodległości 11.11.2007 r.
zdjecie Kolejny raz wystartowaliśmy w Biegu Niepodległości, w Warszawie. Dystans jaki był do pokonania to zaledwie 10 km (poprzednio 11.2 km). W tym roku chętnych do ścigania było więcej, niż w ubiegłych latach.

Nasz klub reprezentowali:

1. Michał MAJEWSKI - 171 na mecie, nr startowy 2124, czas 0:41:35
2. Tomasz DZIEMIDEK - 605 na mecie, nr startowy 2120, czas 0:47:25
3. Mateusz ŻÓŁTAK - 620 na mecie, nr startowy 2128, czas 0:47:35
4. Tomasz ŻÓŁTAK - 699 na mecie, nr startowy 2199, czas 0:48:20
5. Filip JURZYK - 1133 na mecie, nr startowy 2123, czas 0:52:16
6. Zdzisław GROCHOWSKI - 1236 na mecie, nr startowy 2122, czas 0:53:14
7. Janek GACZKOWSKI - 1617 na mecie, nr startowy 2121, czas 0:56:35
8. Grzesiek ZIMECKI - 1618 na mecie, nr startowy 2127, czas 0:56:35
9. Ewa GROCHOWSKA - 2150 na mecie, nr startowy 2116, czas 1:05:02
10. Karolina PIEŃKOWSKA - 2151 na mecie, nr startowy 2119, czas 1:05:03
11. Magda HOMKA - 2152 na mecie, nr startowy 2117, czas 1:05:02

Do biegu zgłosiło się ok. 3200 osób, a ukończyło bieg 2408 - wg. danych zaczerpniętych od organizatora.
Wszystkim należą się
OGROMNE BRAWA, a największe dla Michała MAJEWSKIEGO za wspaniały wynik - 171 pozycja.


GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat21.10.2007
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Warszawie
zdjecie


21.10.2007 r. w niedzielę odbyły się

Mędzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodziczek i Młodzików
, w Warszawie.

Ze zmiennym szczęściem wojowali nasi judocy i judoczki.

W efekcie zdobyli cztery medale.








zdjecieOTO WYNIKI:

I m. Stanisław Dąbrowski (waga do 50 kg)

II m. Krystian MATEJKO (waga do 38 kg)

III m. Karolina SYMONIDES (waga do 48 kg)
III m. Beata PIETRZAK (waga do 52 kg)

V m. Grzegorz ZIMECKI (waga do 66 kg)

VII m. Gabriela PACZESNA (waga do 48 kg)
VII m. Maria BORODZIK (waga do 52 kg)

IX m. Marcin BARTMAŃSKI (waga do 50 kg)

GRATULACJE !!!

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88]


najlepszy zawodnik 1
3 m. Drużynowe Światowe Igrzyska Wojskowe 2019
2 m. MP Seniorek 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 2
1 m. w ME Juniorek 2020
3 m. w ME Kadetek 2019
5 m. w MŚ Kadetek 2019
3 m. w MP Seniorek 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
1 m. w MP Juniorek 2020
2 m. w DMP Juniorów 2020
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Seniorów 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 4
3 m. w MP Seniorek 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 5
2 m. w MP Juniorek Młodszych 2020
1 m. w MP Juniorek Młodszych 2019
najlepszy zawodnik 6
5 m. w MMP Józefów 2020
3 m. w MMP Kąty Wrocławskie 2019
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Juniorów Młodszych 2019
najlepszy zawodnik 8
3 m. w DMPS mixed team 2020
5 m. w MP Młodzieży 2019
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Juniorek Młodszych 2020
najlepszy zawodnik 10
2 m. w MMP Józefów 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 11
3 m. w DMPS mixed team 2020
1 m. w MP Seniorów 2018
najlepszy zawodnik 12