*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat15.11.2008
Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych
15 listopada 2008 r., w Warszawie odbył się
Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w Judo Dzieci,
w którym startowali nasi zawodnicy.

WYNIKI:
zdjecie
1 m. Adrian NOCEŃ (24 kg)

3 m. Angelika BŁOŃSKA (30 kg)
3 m. Krzysztof KRYSIK (55 kg)

5 m. Adam KUBICKI (42 kg)
5 m. Eryk RYCIAK (50 kg)

7 m. Aleksander PĘSZKO (28 kg)

9 m. Jan HENKE (28 kg)
9 m. Aleksander WYRWICKI (30 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat11.11.2008
XX Bieg Niepodległości w Warszawie
zdjecie Kolejny raz wystartowaliśmy w Biegu Niepodległości, na dystansie 10 km. W tym roku chętnych do ścigania było więcej, niż w ubiegłych latach. Nasze szeregi klubowych biegaczy również rosną, aż strach pomyśleć co będzie działo się za rok :-).

Nasz klub reprezentowali:

1. Michał MAJEWSKI - 857 na mecie, nr startowy 1005, czas 0:47:43 (44:46 netto)
2. Tomasz DZIEMIDEK - 991 na mecie, nr startowy 1008, czas 0:48:40 (45:20 netto)
3. Mateusz ŻÓŁTAK - 1434 na mecie, nr startowy 1010, czas 0:51:46 (48:15 netto)
4. Grzegorz DUDNIK - 1576 na mecie, nr startowy 1007, czas 0:52:35 (49:00 netto)
5. Tomasz ŻÓŁTAK - 1871 na mecie, nr startowy 1011, czas 0:54:24 (51:03 netto)
5. Adam SITAREK - 2035 na mecie, nr startowy 1016, czas 0:55:37 (52:40 netto)
6. Zdzisław GROCHOWSKI - 2077 na mecie, nr startowy 1000, czas 0:55:54 (52:21 netto)
7. Agata KALEMBA - 2231 na mecie, nr startowy 1014, czas 0:57:03 (53:30 netto)
8. Grzegorz ZIMECKI - 2592 na mecie, nr startowy 1015, czas 0:59:23 (56:26 netto)
9. Janek GACZKOWSKI - 2629 na mecie, nr startowy 999, czas 0:59:39 (56:42 netto)
10. Karolina PIEŃKOWSKA - 2648 na mecie, nr startowy 1166, czas 0:59:49 (56:17 netto)
11. Marcin GAUDYN - 2663 na mecie, nr startowy 1013, czas 0:59:57 (56:37 netto)
12. Sylwia BORAWSKA - 2683 na mecie, nr startowy 1004, czas 1:00:06 (56:33 netto)
13. Aneta RADZIKOWSKA - 2815 na mecie, nr startowy 1009, czas 1:01:12 (1:00:06 jw.)
14. Ewa GROCHOWSKA (lek.)- 3393 na mecie, nr startowy 1001, czas 1:08:07 (1:08:07 jw.)
15. Kacper SYGUŁA - 3614 na mecie, nr startowy 1006, czas 1:12:56 (1:09:24 jw.)
16. Magdalena HOMKA - 3645 na mecie, nr startowy 1012, czas 1:14:02 (1:10:04 jw.)

Do biegu zgłosiło się ponad 5000 osób. Wszystkim należą się
OGROMNE BRAWA !!!
Serdecznie dziękujemy
Panu Wojciechowi GACZKOWSKIEMU za pomoc organizacyjną przed i podczas biegu oraz udzielenie danych dotyczących wyników naszych biegaczy i i za obsługę fotoreporterską :-).

Wszystkie wyniki na stronie internetowej:
www.wosir.waw.pl


GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat11.11.2008
XIII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci z okazji święta „Dnia Niepodległości 11 listopada” – Rembertów
zdjecie11 listopada 2008 (we wtorek), w Rembertowie odbył się
XIII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci, w którym dobrze spisali się nasi zawodnicy.

WYNIKI:

2 m. Tomasz CZERNIAWSKI (48 kg)
2 m. Mariusz KOWALSKI (+60 kg)

3 m. Jan OŚKA (60 kg)
3 m. Marcin GRUDA (+66 kg)

7 m. Daniel PYS (40 kg)

IV m. w punktacji kubowej AZS Uniwersytet Warszawski


GRATULACJE !!!

kwadrat09.11.2008
Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Olsztynie
zdjecie

8 - 9 listopada 2008 r. (sobota i niedziela) w Olsztynie odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów.
Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników i dwie zawodniczki.

WYNIKI:


3 m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)
3 m. Ewa GROCHOWSKA (57 kg)

9 m. Jakub ZIĘĆ (60 kg)


GRATULACJE !!!


Fotki są już w galerii.
zdjecie

kwadrat01.11.2008
Swedish Judo Open 2008
zdjecie
1-2 listopada w Szwecji odbył się
Międzynarodowy Turnej Judo Seniorek i Seniorów
(był to turniej kwalifikujący do Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2008 r.), w którym wystartowała nasza zawodniczka



Paulina ZAWADZKA
w wadze do 57 kg,
zajmując
III miejsce

Paulina udowodniła w tym turnieju, że jest najlepszą kandydatką do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy Mlodzieży, które odbędą się w tym roku w Chorwacji !!!



WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat26.10.2008
Puchar Polski Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek we Wrocławiu
zdjecie W sobotę i niedzielę 25-26.10.2008 r., we Wrocławiu
odbył się Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski seniorów i seniorek.



WYNIKI:

2 m. Paulina ZAWADZKA (57 kg)
2 m. Katarzyna WTORKOWSKA (78 kg)

3 m. Agata KALEMBA (57 kg)

5 m. Kacper SYGUŁA (+100 kg)

9 m. Katarzyna STĘPNIAK (63 kg)



GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat20.10.2008
ZAPISY DO GRUP NABOROWYCH
zdjecie
*****************************************


Od

15 WRZEŚNIA 2008 r.

organizujemy zapisy

do SEKCJI JUDO.


*****************************************
=> więcej

kwadrat19.10.2008
Eliminacje do Pucharu Polski Juniorek i Juniorów w Warszawie
zdjecie

W niedzielę 19 września, w Warszawie odbyły się
Eliminacje do Pucharu Polski Juniorek i Juniorów.



WYNIKI:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)
1 m. Ewa GROCHOWSKA (57 kg)
1 m. Łukasz ZATYKA (100 kg)

2 m. Jakub ZIĘĆ (60 kg)

7 m. Adam SITAREK (60 kg)
7 m. Magda HOMKA (63 kg)



GRATULACJE !!!

kwadrat18.10.2008
Eliminacje do Pucharu Polski Jun. Młodszych w Warszawie
zdjecie

W sobotę 18 października, w Warszawie odbyły się
Eliminacje do Pucharu Polski Jun. Młodszych.

WYNIKI:

1 m. Stanisław DĄBROWSKI (60 kg)

3 m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)

5 m. Krystian MATEJKO (46 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat12.10.2008
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski we Wrocławiu
zdjecie

11 i 12 października 2008 r. (sobota i niedziela)
we Wrocławiu

odbyły się
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻY ,
w których wystartowało trzech naszych zawodników
i trzy zawodniczki.

Wróciliśmy do domu z trzema medalami, siódmym
i dziewiątym miejscem.


zdjecie






WYNIKI:

2 m. Paulina ZAWADZKA (57 kg)
2 m. Mateusz PACHOLAK (73 kg)

3 m. Agata KALEMBA (57 kg)

7 m. Dorota PASZYŃSKA (63 kg)

9 m. Michał MAJEWSKI (66 kg)


GRATULACJE !!!

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81]


najlepszy zawodnik 1
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. MŚ Wojska 2016
3 m. Drużynowe MŚ Wojska 2016
1 m. MP seniorek 2017
1 m. DMP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 2
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. w MP Seniorek 2017
1 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodziczek 2017
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 5
2 m. w MP Juniorów 2018
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 11
2 m. w MP Młodzieży 2017
5 m. w MP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 12
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 13
3 m. w MP Młodzieży 2017