*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat07.12.2008
Turniej Mikołajkowy w klubie Ryś
zdjecie
7 grudnia 2008 r., w Warszawie odbył się
Turniej Judo Dzieci,
w którym startowali nasi zawodnicy.



WYNIKI:

1 m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (+57 kg)
1 m. Tomasz CZERNIAWSKI (45 kg)

3 m. Marcin GRUDA (70 kg)

5 m. Jan OŚKA (60 kg)



Warto dodać, że przed zawodami młodzież wzięła udział
w rywalizacji na torze z przeszkodami,
w którym to sprawdzianie
NAJLEPSZA okazała się
nasza zawodniczka
Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA
zajmując tym samym
pierwsze miejsce
zdjecie






















GRATULACJE !!!

kwadrat07.12.2008
Turniej Międzynarodowy U23 - Bremen Open
zdjeciezdjecie
07.12.2008 r. (niedziela) w Niemczech odbył się
Międzynarodowy Turniej Bremen Open U23





1 miejsce wywalczyła Paulina ZAWADZKA
w wadze do 57 kg



Warto nadmienić, że Paulina
w biegłym roku również stanęła
na najwyższym podium w Bremie.

























GRATULACJE i WIELKIE BRAWA !!!

kwadrat07.12.2008
Mistrzostwa Polski w Kata - Warszawa
zdjecie

07.12.2008 r. (niedziela) w Józefowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kata.

W formie NAGE-NO-KATA w grupie juniorów
DRUGI RAZ Z RZĘDU !!!

1 m. zajęli: Maciej JEŻÓŁKOWSKI i Mateusz ZAWADZKI.



W formie NAGE-NO-KATA w grupie seniorów


5 m. zajął Paweł GARBACZ ze swoim partnerem.



GRATULACJE dla NASZYCH ZAWODNIKÓW !!!

kwadrat29.11.2008
Turniej "Kuźnia Młodych Talentów" - Józefów
29 listopada 2008 r., w Józefowie odbył się
Turniej Judo Dzieci, w którym startowali nasi zawodnicy.

WYNIKI:
zdjecie
1 m. Eryk RYCIAK (+48 kg)

3 m. Adrian NOCEŃ (26,5 kg)
3 m. Angelika BŁOŃSKA (30 kg)
3 m. Krzysztof KRYSIK (+48 kg)

5 m. Jan HEJKE (26,5 kg)
5 m. Aleksander WYRWICKI (30 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat29.11.2008
Drużynowy Puchar Polski Seniorów w Opolu
zdjecie
29 listopada 2008 (sobota), w Opolu odbył się Drużynowy Puchar Polski Seniorek i Seniorów, w którym walczyły nasze zawodniczki (w KS Gwardia Opole) i zawodnicy (KS Gwardia Opole i AZS AWF Warszawa).
Paulina ZAWADZKA i Katarzyna WTORKOWSKA z drużyną KS Gwardia Opole wywalczyły brązowy medal.
Krzysztof WIŁKOMIRSKI w zespole KS Gwardia Opole wywalczył brązowy medal, a Kacper SYGUŁA z AZS AWF Warszawa piąte miejsce.

WYNIKI KOBIET:

1 m. AZS AWFiS Gdańsk
2 m. GKS Czarni Bytom
3 m. KS Gwardia Opole
4 m. AZS Wrocław

WYNIKI MĘŻCZYŻN:

1 m. GKS Czarni Bytom
2 m. WKS Gwardia Warszawa
3 m. KS Gwardia Opole
3 m. Gwardia Wrocław
5 m. AZS Opole
5 m. AZS AWF Warszawa


GRATULACJE !!!

kwadrat22.11.2008
II Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Sochaczew
zdjecie

22 listopada 2008 r,

w Sochaczewie odbył się

II Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci,

w którym dobrze spisała się nasza zawodniczka,

stając na najwyższym podium,

w swojej kat. wagowej.



1 m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA




GRATULACJE !!!

kwadrat22.11.2008
V Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi
zdjeciezdjecie22 listopada 2008 (sobota), w Łodzi odbyły się
V Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów,
w którym z powodzeniem walczyły nasze zawodniczki
i zawodnicy.

Puchar dla Najlepszej Zawodniczki Turnieju otrzymała

Ewa Grochowska


WYNIKI:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)
1 m. Ewa GROCHOWSKA (57 kg)

5 m. Stanisław DĄBROWSKI (55 kg)
5 m. Jakub ZIĘĆ (60 kg)

7 m. Magdalena HOMKA (63 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat20.11.2008
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Zagrzebiu
zdjecie
_________________________________________________________________________________________


Po trzecim dniu MME 23.11.2008r. (niedziela)

5 m. Kacper LAREM (WKS Gwardia Warszawa)
7 m. Piotr DEKA (ŁPKS Gwardia Łódź)

Dobre walki naszych reprezentantów. Bliski medalu był Kacper, który minimalnie uległ Gruzinowi.


_________________________________________________________________________________________


Po drugim dniu MME 22.11.2008r. (sobota)

5 m. Agata OZDOBA (AZS Opole)

Blisko było do finału. Minimalna przegrana z zawodniczką z Niemiec,
która pod koniec walki zasługiwała na karę, a której to kary nie dostała.
Zbyt szybkie karanie Agaty przez sędziów na początku walki ustawiło wynik :-(

_________________________________________________________________________________________


Po pierwszym dniu MME 21.11.2008r. (piątek)

1 m. Tomasz KOWALSKI (AZS Opole)

Mistrzostwo Europy wywalczone w pięknym sylu. Wszystkie walki eliminacyjne wygrane przed czasem,
tylko finał trwał 5 min., który nie zostawił cienia wątpliwości, kto jest Mistrzem.

_________________________________________________________________________________________



21-23 listopada 2008 r. (piątek, sobota, niedziela) w Zagrzebiu (Chorwacja)
odbędą się
MISTRZOSTWA EUROPY MŁODZIEŻY ,
w których wystartuje nasza zawodniczka w wadze do 57 kg
Paulina ZAWADZKA.


zdjecie


SKŁAD REPREZENTACJI:





48 kg Katarzyna PUŁKOŚNIK
52 kg Katarzyna PASTERNAK
57 kg Paulina ZAWADZKA
63 kg Agata OZDOBA - V m.
70 kg Beata RAINCZUK - IX m.
78 kg Agnieszka PODKÓWKA




60 kg Marcin IREK
66 kg Tomasz KOWALSKI - I m.
73 kg Michał KUBIENIEC - IX m.
81 kg Tomasz LISOWSKI
90 kg Wiktor TWORZYDŁO
100 kg Kacper LAREM - V m.
+100 kg Piotr DEKA - VII m.





WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANEGO STARTU
I POWROTU
Z WORKIEM MEDALI !!!
zdjecie

kwadrat17.11.2008
Mistrzostwa Europy Weteranów w Pradze - Czechy 12-16.11.2008 r.
zdjecie

12-16 listopada 2008 r., w czeskiej Pradze
odbyły się

Mistrzostwa Europy Weteranów,

w których wystartowała dwuosobowa ekipa
z naszego klubu.


WYNIK to:

7 m. Tomasza DZIEMIDKA (73 kg) - kat. wiekowa M-1



GRATULACJE !!!

kwadrat16.11.2008
Puchar Polski Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych - Jezierzyce k. Słupska
zdjecie


15-16 listopada 2008 r. (sobota i niedziela) w Jezierzycach koło Słupska odbył się
Puchar Polski Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych w Judo.

Był to udany start naszej dwójki reprezentantów
-
Karoliny PIEŃKOWSKIEJ i Stanisława DĄBROWSKIEGO
zdjecie
WYNIKI:


2 m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)
2 m. Stanisaw DĄBROWSKI (55 kg)






WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81]


najlepszy zawodnik 1
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. MŚ Wojska 2016
3 m. Drużynowe MŚ Wojska 2016
1 m. MP seniorek 2017
1 m. DMP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 2
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. w MP Seniorek 2017
1 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodziczek 2017
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 5
2 m. w MP Juniorów 2018
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 11
2 m. w MP Młodzieży 2017
5 m. w MP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 12
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 13
3 m. w MP Młodzieży 2017