*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat31.07.2010
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży w Cetniewie
zdjecie
31 lipca 2010 r. w Cetniewie odbyły się
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży - U23.



WYNIKI:

7 m. Ewa GROCHOWSKA (57 kg)




GRATULACJE !!!

kwadrat24.07.2010
Międzynarodowy Turniej w Cetniewie U20
zdjecie

W dniach
24-25 lipca 2010 r. w Cetniewie został rozegrany Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów w Judo.
W imprezie tej startowały trzy zawodniczki i dwóch zawodników z naszego klubu.

WYNIKI:

III m. Arleta PODOLAK (52 kg)

VII m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)

IX m. Bartłomiej KOT (55 kg)

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

kwadrat08.07.2010
Giżycko
zdjecie
27 czerwca do 8 lipca 2010 r. byliśmy na obozie w Giżycku. Jak co roku śniadania i kolacje zawodnicy robili sobie sami . Posiłki były dosyć obfite. Trenerzy (jak widać) donosili talerze. :)))))

kwadrat20.06.2010
Puchar Świata Młodziczek i Młodzików Gyor - Węgry
zdjecie
19-20 czerwca 2010 r. odbył się Puchar Świata Młodziczek w Gyor (Węgry).

WYNIKI:

5 m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (63 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat20.06.2010
Międzynarodowy Turniej w Kopalni Soli w Bochni

19-20 czerwca 2010 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Bochni.

zdjecie

WYNIKI:

Dzieci

3 m. Eryk RYCIAK (+48 kg)

Młodzicy

1 m. Tomasz CZERNIAWSKI (60 kg)

5 m. Jan OŚKA (66 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat13.06.2010
Turniej juniorek i juniorów w judo z okazji XX lat Akademii Obrony Narodowej.
zdjecie
foto by Wojciech Stasiecki


W niedzielę 13.06.2010 r. odbył się Turniej juniorek i juniorów w judo z okazji XX lat Akademii Obrony Narodowej.

WYNIKI:

I m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)

III m. Grzegorz ZIMECKI (81 kg)


Najlepszą zawodniczką turnieju została
Karolina Pieńkowska.


GRATULACJE !!!
zdjeciefoto by Wojciech Stasiecki

kwadrat12.06.2010
Żoliborz Judo Cup 2010 U13 i U15
zdjecie
W sobotę 12 czerwca 2010 r. odbył się rankingowy turniej WMZ Judo z udziałem naszych zawodniczek i zawodników - Żoliborz Judo Cup 2010 dla dwóch grup wiekowych U13 i U15.
zdjecie
WYNIKI:

Młodzicy (1996-1997):

I m. Tomasz CZERNIAWSKI (60 kg)
I m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (63 kg)
I m. Jan OŚKA (66 kg)
I m. Marcin GRUDA (+81 kg)

III m. Mikołaj CIEŚLIŃSKI (60 kg)

V m. Konrad KUŹMIŃSKI (60 kg)


Dzieci (1998-1999):

I m. Eryk RYCIAK (60 kg)


W punktacji drużynowej w grupie U15 AZS Uniwersytet Warszawski
zdobył
I miejsce.

W klasyfikacji drużynowej w obu grupach łącznie U13 + U15
AZS Uniwersytet Warszawski zdobył
V miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii U15 został
Jan OŚKA zwycięzca wagi do 66 kilogramów.


WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

kwadrat30.05.2010
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo
zdjeciezdjecie

W Łodzi 30 maja (niedziela) został rozegrany Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Turniej rozgrywany był w bardzo mocnej obsadzie z udziełem ekip zagranicznych.

WYNIKI:

II m. Jagoda MISZTAL (70 kg)

III m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)
III m. Bartłomiej KOT (55 kg)
III m. Jakub ZIĘĆ (60 kg)

IX m. Paulina DUFEK (52 kg)
IX m. Stanisław DĄBROWSKI (66 kg)


GRATULACJE !!!
zdjeciezdjecie

kwadrat30.05.2010
Międzynarodowy Turniej Judo Seniorek w Venray HOLANDIA
zdjecie
W niedzielę 30 maja, w Venray (Holandia) odbył się Międzynarodowy Turniej Judo Seniorek.



WYNIKI:

3 m. Paulina ZAWADZKA (57 kg)
3 m. Katarzyna WTORKOWSKA (78 kg)




GRATULACJE !!!

kwadrat29.05.2010
Mistrzostwa Świata Masters
zdjecie
27-29 maja w Budapeszcie (Węgry) odbyły się

Mistrzostwa Świata Masters-ów,

w których wystartowała dwuosobowa ekipa
z naszego klubu.


WYNIKI:

5 m. Zdzisław GROCHOWSKI (73 kg) - kat. wiekowa M-5




GRATULACJE !!!

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87]


najlepszy zawodnik 1
3 m. Drużynowe Światowe Igrzyska Wojskowe 2019
2 m. MP Seniorek 2019
najlepszy zawodnik 2
3 m. w ME Juniorek Młodszych 2019
5 m. w MŚ Juniorek Młodszych 2019
1 m. w MP Juniorek 2020
2 m. w DMP Juniorów 2020
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Seniorów 2019
najlepszy zawodnik 4
3 m. w MP Seniorek 2019
najlepszy zawodnik 5
1 m. w MP Juniorek Młodszych 2019
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MMP Kąty Wrocławskie 2019
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Juniorów Młodszych 2019
najlepszy zawodnik 8
5 m. w MP Młodzieży 2019
2 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 9
5 m. w MP Młodzieży 2019
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 10
5 m. w MP Młodzieży 2019
2 m. w MP Juniorów 2018
najlepszy zawodnik 11
1 m. w MP Seniorów 2018
najlepszy zawodnik 12