*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat05.06.2011
Puchar Polski Juniorek w Opolu
zdjecie

W niedzielę 5 czerwca 2011 r., w Opolu odbył się Puchar Polski Juniorek.

WYNIKI:

3 m. Gabrysia PONICHTERA (52 kg)

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!

kwadrat29.05.2011
Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Łodzi
zdjecie

W niedzielę 29 maja, w Łodzi odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów.

WYNIKI:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)
1 m. Stanisław DĄBROWSKI (66 kg)

7 m. Gabrysia PONICHTERA (52 kg)

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat29.05.2011
Turniej U17 o Puchar Wójta Gminy
zdjecie29 maja 2011 r.(niedziela), na Mazowszu odbył się Turniej U17 o Puchar Wójta Gminy w Judo.

WYNIKI:

I m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (60 kg)

Warto dodać, że Klaudia walczyła w grupie z chłopakami
(bo dziewcząt w jej kat. wagowej nie było). Wygrała wszystkie swoje walki i została Najlepszym "Zawodnikiem" Turnieju.

BRAWA i GRATULACJE !!!

kwadrat22.05.2011
Akdemickie Mistrzostwa Polski w Opolu
zdjecie22 maja 2011 r.(niedziela), w Opolu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski
w Judo.


WYNIKI:

III m. Kacper SYGUŁA (+100 kg) -
Uniwersytet Warszawski

II m. Jakub ZIĘĆ (66 kg) -
Politechnika Warszawska

III m. Franciszek DĄBROWSKI (60 kg) -
Politechnika Warszawska

VII m. Łukasz KORDYASZ (81 kg) -
Politechnika Warszawska

GRATULACJE !!!


NIestety nasze studentki nie wystartowały - nie zostały zgłoszone przez AZS :(((

kwadrat15.05.2011
Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Bytomiu
zdjecieW sobotę i niedzielę 14-15 maja 2011 r., w Bytomiu odbył się Puchar Polski Seniorów i Seniorek.

WYNIKI:

2 m. Katarzyna WTORKOWSKA (78 kg)

3 m. Paulina ZAWADZKA (52 kg)

5 m. Karolina PASTUSZAK (48 kg)
5 m. Arleta PODOLAK (57 kg)
5 m. Jakub KURKIEWICZ (73 kg)

7 m. Aneta CITKO (63 kg)
7 m. Jakub ZIĘĆ (66 kg)

9 m. Ewa GROCHOWSKA (57 kg)

GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat14.05.2011
Warszawska Olimpiada Młodzieży Jun. Młodszych w Judo
zdjecie14 maja 2011 r. (sobota) została rozegrana Warszawska Olimpiada Mlodzieży Juniorek Mlodszych i Juniorów Młodszych.

WYNIKI:

I m. Tomasz CZERNIAWSKI (66 kg)
I m. Marcin GRUDA (90 kg)

II m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (57 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat08.05.2011
Puchar Europy U-20 w Kownie - Litwa
zdjecieUdany start na litewskich matach w Kownie. 7-8 maja 2011 r. w Kownie odbył się
- Puchar Europy EJU Juniorek i Juniorów w Judo.

Pierwszy dzień zawodów, to wspaniałe walki i sukces
"Staszka", który w przerwie egzaminów maturalnych sięgnął po medal w kategorii wagowej do 66 kg. Cztery wygrane przed czasem i jedna przegrana, to bilans walk naszego zawodnika.
W drugim dniu zawodów o wielkim pechu może powiedzieć
Arleta, której walka o wejście do finału została w brzydki sposób "wydrukowana". Szkoda bić pianę, ale sędziowanie stało na bardzo niskim poziomie, co przełożyło się na wyniki zawodników spoza Litwy :(

WYNIKI:

III m. Stanisław DĄBROWSKI (66 kg)

V m. Arleta PODOLAK (57 kg)


WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

kwadrat08.05.2011
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodzików w Judo
zdjecie8 maja 2011 r. (niedziela) została rozegrana Warszawska Olimpiada Mlodzieży Młodzików.

WYNIKI:

I m. Jan OŚKA (66 kg)

III m. Karolina GROCHOWSKA (63 kg)
III m. Eryk RYCIAK (66 kg)

VII m. Dominik NASIŁOWSKI (42 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat07.05.2011
Warszawska Olimpiada Dzieci im. Jana Ślawskiego
zdjecie

7 maja 2011 r. (sobota) zostały rozegrane Mistrzostwa Warszawy w kategorii wiekowej dzieci.


WYNIKI:


II m. Angelika BŁOŃSKA (48 kg)

III m. Adrian NOCEŃ (30 kg)

V m. Benedykt CIEŚLIŃSKI (33 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat18.04.2011
Puchar Europy U-20 w Tartu - Estonia
zdjecieUdany start naszych zawodniczek na estońskich matach w Tartu. 16-17 kwietnia 2011 r. w Tartu odbył się
- Puchar Europy EJU U20 w Judo.

W kategorii wagowej do 48 kilogramów
Karolina PIEŃKOWSKA zajęła I miejsce.
Trzecie miejsca
, po bardzo dobrych walkach w kategorii wagowej do 57 kg. wywalczyły Arleta PODOLAK
i Agnieszka SZYMCZAK.

WYNIKI:

I m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)

III m. Arleta PODOLAK (57 kg)
III m. Agnieszka SZYMCZAK (57 kg)


WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!
zdjecie

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88]


najlepszy zawodnik 1
3 m. Drużynowe Światowe Igrzyska Wojskowe 2019
2 m. MP Seniorek 2019
najlepszy zawodnik 2
3 m. w ME Juniorek Młodszych 2019
5 m. w MŚ Juniorek Młodszych 2019
1 m. w MP Juniorek 2020
2 m. w DMP Juniorów 2020
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Seniorów 2019
najlepszy zawodnik 4
3 m. w MP Seniorek 2019
najlepszy zawodnik 5
1 m. w MP Juniorek Młodszych 2019
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MMP Kąty Wrocławskie 2019
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Juniorów Młodszych 2019
najlepszy zawodnik 8
5 m. w MP Młodzieży 2019
2 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 9
5 m. w MP Młodzieży 2019
3 m. w MP Młodzieży 2018
najlepszy zawodnik 10
5 m. w MP Młodzieży 2019
2 m. w MP Juniorów 2018
najlepszy zawodnik 11
1 m. w MP Seniorów 2018
najlepszy zawodnik 12