*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat17.01.2010
VI Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowoli w Łazach
zdjecie
W niedzielę 17 stycznia 2010 r. odbył się rankingowy turniej WMZ Judo z udziałem naszych zawodniczek i zawodników - VI Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola w Łazach. Turniej rozgrywany był na nowych zasadach, po zmianach w przepisach judo, wprowadzonych od 1 stycznia 2010 roku.
zdjecie
WYNIKI:

Młodzicy (1996-1997):

I m. Tomasz CZERNIAWSKI (55 kg)
I m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (63 kg)


II m. Karolina GROCHOWSKA (52 kg)
II m. Bartosz GRABOWSKI (73 kg)
II m. Marcin GRUDA (+73 kg)

III m. Mikołaj CIEŚLIŃSKI (55 kg)
III m. Jan OŚKA (60 kg)

V m. Daniel PYŚ (42 kg)zdjecie

Dzieci (1998-1999):

II m. Angelika BŁOŃSKA (36 kg)
II m. Krzysztof KRYSIK (60 kg)
II m. Michał CHOJNOWSKI (66 kg)

III m. Aleksander PĘSZKO (33 kg)

V m. Adrian NOCEŃ (30 kg)
V m. Eryk RYCIAK (55 kg)

VII m. Aleksander WYRWICKI (33 kg)


W punktacji drużynowej AZS Uniwersytet Warszawski
zdobył
III miejsce.


GRATULACJE !!!
zdjeciezdjecie

kwadrat16.01.2010
Międzynarodowy Turniej Masters w Suwon Korea
zdjecie
16.01.2010 r., w Suwon Korea odbył się Międzynarodowy Turniej Masters.

WYNIKI:

5 m. Krzysztof WIŁKOMIRSKI (73 kg.)

GRATULACJE !!!

kwadrat09.01.2010
Drużynowy Turniej AZS - hala WAT w Warszawie
zdjecie
9 stycznia 2010 (sobota), w hali sportowej WAT Warszawa, odbył się Drużynowy Turniej AZS seniorów, w którym walczyły dwie nasze drużyny.

Drużyna AZS UW - I zajęła
pierwsze miejsce.

Po ciekawym meczu w finale, o zwycięstwie AZS UW - I zadecydowała dogrywka, którą na swoją korzyść rozegrali nasi reprezentanci, wygrywając ostatecznie z drużyną AZS AWF Warszawa - I (2:1).

SKŁAD ZESPOŁU AZS UW - I:

60 kg Jakub ZIĘĆ
66 kg Stanisław DĄBROWSKI
73 kg Michał MAJEWSKI
81 kg Łukasz KORDYASZ
90 kg Bartosz SZYPROWSKI (wypożyczony z AZS AWF Warszawa)
+90 kg Łukasz ZATYKA

zdjecie

SKŁAD ZESPOŁU AZS UW - II:

60 kg Piotr LEWIŃSKI
66 kg Radosław GACZYŃSKI
73 kg Mateusz MACIOS
81 kg Tomasz SKALCZYŃSKI
90 kg Adam DUDKIEWICZ
+90 kg Robert ŚWIĘCICKI (wypożyczony z WAT Warszawa)

Druga startująca drużyna AZS UW - II, zajęła
trzecie miejsce.

W drużynie AZS AWF Warszawa - I startował nasz zawodnik w wadze do 66 kg Patryk ANDERSZ

WYNIKI DRUŻYN:

1 m. AZS UW Warszawa - I
2 m. AZS AWF Warszawa - I
3 m. AZS UW Warszawa - II
3 m. AZS PW Warszawa - I


Warto nadmienić, że startowało 9 drużyn !!!

GRATULACJE !!!

kwadrat08.01.2010
Podsumowanie roku 2009 Warszawsko Mazowieckiego Związku Judo
zdjecie
zdjecie


W sobotę 9 stycznia 2010 r. w Warszawie o godz 18.00 w restauracji "Honoratka" przy ul. Miodowej 14 (Stare Miasto), odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć sportowych judoczek i judoków w roku 2009. Najlepszą trójkę zawodniczek i zawodników w każdej kategorii wiekowej Warszawsko Mazowiecki Związek Judo uhonorowano statuetkami (he, he, he - jeszcze tak skromnie nie było). Statuetkami obdarzeni zostali także pierwsi trzej trenerzy, których zawodnicy uplasowali się w pierwszej trójce rankingowej, w każdej kategorii wiekowej (z wyłączeniem młodzieży).

Warto podkreślić, że klasyfikacji punktowej juniorek młodszych bezapelacyjnie wygrała
Karolina PIEŃKOWSKA, która uzyskala 590 punktów , wyprzedzając drugą zawodniczkę w klasyfikacji, o ponad 450 punktów !!! Warto dodać, że w juniorkach Karolina jest trzecia (a w rankingu Europejskiej Unii Judo, po odejściu najstarszych roczników w pierwszej dziesiątce !!!)

W kategorii seniorek druga w rankingu
(a pierwsza w ostatnim Pucharze Polski Seniorek w 2009 roku) jest nasza zawodniczka Paulina ZAWADZKA zasłużenie zdobywając 2 miejsce okupione ciężką pracą. W tej kategorii wiekowej nieznacznie, bo sumą 5 punktów wyścig o trzecie miejsce przegrała Katarzyna WTORKOWSKA.

W kategorii mężczyzn jak zwykle najlepiej wypadł
Krzysztof WIŁKOMIRSKI, który zajął trzecie miejsce w grupie seniorów.
Natomiast w grupie juniorów młodszych na podium stanie
Stanisław DĄBROWSKI, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej.

W klasyfikacji trenerów czwarte miejsce zajął trener
Zdzisław GROCHOWSKI, a siódme trener Sławomir PACHOLAK


WYNIKI NASZYCH ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW (do 20 miejsca):

SENIORKI:

2. Paulina ZAWADZKA 200 pkt. (tr Z. Grochowski)
4. Katarzyna WTORKOWSKA 145 pkt. (tr Z. Grochowski)

SENIORZY:

3. Krzysztof WIŁKOMIRSKI 380 pkt. (tr S. Pacholak)
12. Jakub ZIĘĆ 100 pkt. (tr S. Pacholak)
13. Kacper SYGUŁA 80 pkt. (tr Z. Grchowski)

JUNIORKI:

3. Karolina PIEŃKOWSKA 295 pkt. (tr Z. Grochowski)
6. Ewa GROCHOWSKA 67 pkt.(tr Z. Grochowski)
16. Magdalena HOMKA 5 pkt. (tr Z. Grochowski)

JUNIORZY:

5. Jakub ZIĘĆ 147 pkt. (tr S. Pacholak)
6. Bartłomiej KOT 115 pkt. (tr Z. Grochowski)

JUNIORKI MŁODSZE:

1. Karolina PIEŃKOWSKA 590 pkt. (tr Z. Grochowski)
14. Małgorzata DZIEWICKA 50 pkt. (tr J. Dziewicki)
17. Karolina SYMONIDES 34 pkt. (tr. S. Pacholak)
19. Beata PIETRZAK 30 pkt. (tr S. Pacholak)

JUNIORZY MŁODSI:

3. Stanisław DĄBROWSKI 248 pkt. (tr S. Pacholak)
6. Bartłomiej KOT 209 pkt. (tr Z. Grochowski)
19. Grzegorz ZIMECKI 72 pkt. (tr Z. Grochowski)

MŁODZICZKI:

18. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA 45 pkt. (tr Z. Grochowski)

MŁODZICY:

Nie mieliśmy zawodnika w pierwszej dwudziestce :(

DZIECI (dziewczynki):

7. Karolina GROCHOWSKA 77 pkt. (tr Z. Grochowski)

DZIECI (chłopcy):

8. Jan OŚKA 72 pkt. (tr S. Pacholak)
10. Emil RYCIAK 67 pkt. (tr S. Pacholak)

GRATULACJE I BRAWA !!!

W klasyfikacji trenerów:

4. Zdzisław GROCHOWSKI 32 pkt.
7. Sławomir PACHOLAK 17 pkt.

W rankingu Małej Ligii, w kategorii dziewcząt 1999 r.

3. Angelika BŁOŃSKA
zdjecie

WIEKLIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!

kwadrat31.12.2009
Mecz Sylwestrowy 2009
zdjecie
31 grudnia 2009 r. o godz. 10.00 (w naszym klubie), przy ul. Karowej 18 odbył się MECZ SYLWESTROWY.

Tym razem jedni wygrali, a drudzy przegrali. Gratulacje dla tych pierwszych, choć łatwo nie mieli ;-) . Brawa też dla pokonanych, bo prowadzili przez dłuższy czas.

Wrto nadmienić, że o 10.00 nasza ekipa zagrała i ........ wygrała z kolegami, z Bemowskiego Klubu Judo - Yawara - 6:3 (rok temu wynik był identyczny, choć skład się zmienił).

WIELKIE BRAWA !!!


***********************************************************************************************************************************

Z okazji rozpoczętego Nowego Roku 2010 - życzymy dużo zdrowia, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, wspaniałych wyników sportowych oraz naukowych.

kwadrat29.12.2009
Obóz grudniowy w Zakopanem
zdjecie Szybko zlecialo. Śniegu było pod dostatkiem. :)

kwadrat23.12.2009
Święta 2009
zdjecie






Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

spełnienia marzeń i wspaniałych prezentów

pod choinką zawodniczkom, zawodnikom

i ich rodzinom oraz sympatykom naszego klubu


życzą trenerzy.

kwadrat13.12.2009
Otwarte Mitrzostwa Powiatu Mińskiego Mlodzików w Judo
zdjecie
W niedzielę 13 grudnia odbyły się Otwarte Mitrzostwa Powiatu Mińskiego Młodzików w Judo.

WYNIKI:

1 m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (63 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat13.12.2009
Turniej Gwiazdkowy Dzieci

W niedzielę 13 grudnia odbył się Turniej Gwiazdkowy Dzieci w Warszawie.

zdjecie

WYNIKI:


1 m. Eryk RYCIAK (55 kg)

2 m. Jan OŚKA (60 kg)

3 m. Krzysztof KRYSIK (60 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat11.12.2009
Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Województwa Mazowieckiego
zdjecie
10-11 grudnia 2009, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Warszawy
i Województwa Mazowieckiego studentów (I rzut).


WYNIKI NASZYCH STUDENTÓW:

1 m. Maciej IREK (60 kg)

2 m. Piotr LEWIŃSKI (60 kg)
2 m. Michał MAJEWSKI (73 kg)
2 m. Kacper SYGUŁA (+100 kg)

3 m. Łukasz ZATYKA (100 kg)
3 m. Bartosz MENDYK (+100 kg)

5 m. Jan WIŚLICKI (66 kg)
5 m. Krzysztof BIELAWSKI (73 kg)
5 m. Piotr KOZIARSKI (81kg)
5 m. Krzysztof WASILONEK (100 kg)
5 m. Krzysztof KOWALSKI (+100 kg)

7 m. Radoslaw GACZYŃSKI (66 kg)
7 m. Patryk ANDERSZ (66 kg)
7 m. Bartłomiej BRACH (73 kg)
7 m. Artur BARTOS (81 kg)
7 m. Aleksander LISOWSKI (81 kg)


GRATULACJE !!!

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65]


najlepszy zawodnik 1
1 m. MP Seniorek 2014
1 m. DMP Seniorek 2014
1 m. MP Młodzieży 2014
5 m. MŚ Juniorek 2013
najlepszy zawodnik 2
2 m. w MP Młodzieży 2014
najlepszy zawodnik 3
3 m. w MP Młodzieży 2014
najlepszy zawodnik 4
3 m. w MP Młodzieży 2014
najlepszy zawodnik 5
3 m. w MP Juniorek 2014
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP Juniorów 2014
najlepszy zawodnik 7
3 m. w OOM 2014
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2013
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2013
najlepszy zawodnik 10
5 m. w MP Młodzieży 2014
3 m. w MP Juniorów 2013