*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat03.10.2010
XII Warsaw Judo Open U20 i U15M
zdjecie
W niedzielę 3 października, w Warszawie odbył się drugi dzień XII Warsaw Judo Open zaliczany do Pucharu Polski Juniorów/ek U20.

WYNIKI:

U20:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (48 kg)
1 m. Aneta CITKO (63 kg)

2 m. Arleta PODOLAK (57 kg)

3 m. Bartłomiej KOT (55 kg)

7 m. Stanisław DĄBROWSKI (66 kg)

W klasyfikacji medalowej juniorki zajęły pierwsze miejsce.

U15M:

3 m. Tomasz CZERNIAWSKI (60 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat02.10.2010
XII Warsaw Judo Open

W sobotę 2 października, w Warszawie odbył się pierwszy dzień XII Warsaw Judo Open zaliczany do Pucharu Polski Juniorów/ek Młodszych U17.

WYNIKI: zdjecie

U17:

3 m. Krystian MATEJKO (55 kg)

7 m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (70 kg)

U13:

2 m. Eryk RYCIAK (60 kg)

5 m. Michał CHOJNOWSKI (+60 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat26.09.2010
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
zdjecie
W dniach 24 - 26 września w Koszalinie odbyły się
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów.



WYNIKI:


5 m. Katarzyna WTORKOWSKA (78 kg)

7 m. Karolina PASTUSZAK (48 kg)
7 m. Arleta PODOLAK (52 kg)




GRATULACJE !!!

kwadrat19.09.2010
Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów w Judo
zdjecie
Bardzo dobry start i pierwszy znaczący sukces na arenie międzynarodowej -
BRĄZOWY MEDAL
w
MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIOREK w Samokov (Bułgaria) - Karoliny PIEŃKOWSKIEJ !!!!!

17 września 2010 r. w Mistrzostwach Starego Kontynentu wystartowała z dużym powodzeniem

Karolina PIEŃKOWSKA, w kategorii wagowej do 48 kg.
Łatwo nie było, bo na start stawiły się najlepsze zawodniczki
z całej Europy. W drodze do trzeciego miejsca Karolina pokonała reprezentantkę Niemiec Julię Pohl, Brytyjkę Freję Dechastelain i Mołdawiankę Tatianę Osoinau. Uległa jedynie w walce o wejście do finału Rosjance Aleksy Kuznetsovej.


WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

kwadrat19.09.2010
Zawody Seniorek w Brnie
zdjecie
19 września 2010 r. odbył się Turniej Seniorek w Brnie.

WYNIKI:

1 m. Paulina ZAWADZKA (57 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat19.09.2010
Zawody Dzieci w Brnie
zdjecie
19 września 2010 r. odbył się
Międzynarodowy Turniej Judo w Brnie.



WYNIKI:

1 m. Eryk RYCIAK (60 kg)




GRATULACJE !!!

kwadrat18.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Warszawie
zdjecie

W niedzielę 18 września, w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików.

WYNIKI:

młodziczka:

1 m. Klaudia GŁASKA-ZIELIŃSKA (63 kg)

młodzicy:

1 m. Tomasz CZERNIAWSKI (60 kg)
1 m. Marcin GRUDA (+81 kg)

2 m. Bartosz GRABOWSKI (73 kg)

3 m. Jan OŚKA (66 kg)
3 m. Mariusz KOWALSKI (+81 kg)

5 m. Mikołaj CIEŚLIŃSKI (60 kg)


GRATULACJE !!!

kwadrat14.09.2010
Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów
zdjecie
W dniach
17-19 września 2010 r. na matach Bułgarii w Samokov, odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów w Judo.

W imprezie tej wystartowała reprezentantka naszego klubu, w kategorii wagowej do 48 kg.
Karolina PIEŃKOWSKA.


REPREZENTANCI NA MISTRZOSTWA EUROPY w SAMOKOV, w BUŁGARII:


juniorki:

48 kg - Karolina PIEŃKOWSKA (AZS Uniwersytet Warszawski)
III miejsce (3:1)
52 kg - Zuzanna PAWLIKOWSKA (AZS AWF Gdańsk)
0:1
57 kg - Aneta JAŃCZAK (AZS AWF Gdańsk)
0:1
63 kg - Halima MOHAMED-SEGHIR (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
0:1
70 kg - Karolina TAŁACH (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
0:1
+78 kg - Kamila WASEK (MKS Juvenia Wrocław)
VII miejsce (1:2)

juniorzy:

60 kg - Łukasz KIEŁBASIŃSKI (UKJ Ryś Warszawa)
VII miejsce (1:2)
66 kg - Grzegorz LEWIŃSKI (UKJ AON Warszawa)
1:1
73 kg - Piotr PŁOŃSKI (Gwardia Wrocław)
0:1
81 kg - Marcin GMUREK (AZS AWF Warszawa)
0:1
90 kg - Jakub ZARZECZNY (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
III miejsce (3:1)
100 kg - Kajetan PINTAL (TS Wisła Kraków)
0:1
+100 kg - Damian NASIADKO (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
VII miejsce (2:2)


Gratulacje dla medalistów i zawodników/czek z pierwszej siódemki.

kwadrat07.09.2010
Mistrzostwa Świata Seniorek i Seniorów w Judo - Tokyo
zdjecie
W dniach
9-13 września 2010 r. na matach Japoni, odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorek i Seniorów w Judo.

W imprezie tej wystartował reprezentant naszego klubu, w kategorii wagowej do 73 kg.
Krzysztof WIŁKOMIRSKI.

Skład reprezentacji Polski był dosyć szeroki. Po raz pierwszy w tym roku była możliwość wystawienia po dwóch reprezentantów kraju w każdej kategorii wagowej. Nasza ekipa liczyła 12 zawodników i 4 zawodniczki.

SKŁAD i WYNIKI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA w TOKYO, w JAPONII:


seniorki:

57 kg - Małgorzata BIELAK (KJ Samuraj Koszalin)
0:1
70 kg - Katarzyna KŁYS (TS Wisła Kraków)
1:1
78 kg - Daria POGORZELEC (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
0:1
+78 kg - Urszuka SADKOWSKA (Gwardia Opole)
VII miejsce (2:2)
open - Urszula SADKOWSKA (Gwardia Opole) 0:1

seniorzy:

66 kg - Tomasz KOWALSKI (AZS Opole)
1:1
66 kg - Paweł ZAGRODNIK (GKS Czarni Bytom)
1:1
73 kg - Tomasz ADAMIEC (UKJ Ryś Warszawa)
2:1
73 kg - Krzysztof WIŁKOMIRSKI (AZS Uniwersytet Warszawski)
2:1
81 kg - Łukasz BŁACH (AZS AWF Wrocław)
1:1
81 kg - Robert KRAWCZYK (GKS Czarni Bytom)
0:1
90 kg - Łukasz KOLEŚNIK (AZS AWF Wrocław)
0:1
90 kg - Krzysztof WĘGLARZ (TS Wisła Kraków)
0:1
100 kg - Przemysław MATYJASZEK (GKS Czarni Bytom)
0:1
+100 kg - Grzegorz EITEL (Gwardia Warszawa)
0:1
+100 kg - Janusz WOJNAROWICZ (GKS Czarni Bytom)
2:1
open - Janusz WOJNAROWICZ (GKS Czarni Bytom)
0:1
open - Przemysław MATYJASZEK (GKS Czarni Bytom)
0:1

Najlepiej wypadła Urszula SADKOWSKA w wadze +78 kg zdobywając 7 miejsce.

kwadrat05.09.2010
Puchar Polski Juniorek i Juniorow w Mławie
zdjecie

W sobotę i niedzielę 4-5 września, w Mławie odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniortów.

WYNIKI:

1 m. Arleta PODOLAK (52 kg)
1 m. Bartłomiej Kot (55 kg)

2 m. Karolina Pieńkowska (48 kg)

5 m. Jagoda MISZTAL (70 kg)

9 m. Grzegorz ZIMECKI (90 kg)

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!
zdjecie
zdjecie

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]


najlepszy zawodnik 1
1 m. Drużynowe ME 2016
1 m. ME Młodzieży 2015
2 m. Drużynowe MŚ 2015
1 m. MP Seniorek 2015
najlepszy zawodnik 2
1 m. w MP Młodzieży 2016
5 m. w MP Seniorów 2015
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodzieży 2016
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Seniorów 2015
najlepszy zawodnik 5
2 m. w MP Młodzieży 2016
3 m. w MP Seniorek 2015
najlepszy zawodnik 6
2 m. w MP Młodzieży 2016
1 m. w Drużynowe MMP 2016
5 m. w MP Seniorek 2015
7 m. w ME Juniorek 2015
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Młodzieży 2016
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2016
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Juniorów 2016
1 m. w Drużynowych MP Jun. 2016
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Juniorów 2016
5 m. EYOF Europejski Olimpijski Festiwal Młodzieży
najlepszy zawodnik 11
5 m. w MP Juniorek 2016
3 m. w MP Juniorek 2015