*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel

strzalka Eliminacje strefy B do XXIV MP Szkół Wyższych w Białymstoku


KOMUNIKAT KOŃCOWY



Turniej Eliminacyjny strefy B – Białystok 2007.03.24

XXIV Mistrzostw Polski Szkół Wyższych w Judo Mężczyzn


uczestnicy – 190 zawodników z 30 klubów uczelnianych








Miejsce:

Akademickie Centrum Sportu Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41

Organizator:

Organizacja Środowiskowa AZS w Białymstoku,

KU AZS Politechniki Białostockiej,

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Białostockiej

Kategoria -60 kg – 15 zawodników:



































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
IJarząbekDariuszPolitechnika Warszawska
IIKozyraPawełUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Lublin
IIIIrekMaciejUniwersytet Warszawski
IIIKabacińskiAdamPolitechnika Łódzka
VBorodzikMarcinUniwersytet Warszawski
VWierkowskiJakubPolitechnika Warszawska
VIITrubiłłoMariuszUniwersytet Warszawski
VIINasiłowskiPiotrPolitechnika Warszawska
IXIrekMarcinUniwersytet Warszawski
PisarekTomaszPolitechnika Łódzka
SzymanekKarolPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Jarosław
XIIIGuniaDawidWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - Rzeszów
JesionekDanielPolitechnika Lubelska
BorowikBartłomiejUniwersytet Warszawski
SokołowskiTomaszWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź

Kategoria -66 kg – 23 zawodników:





































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
IKręcielewskiMarekAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIBoguszewskiDariuszAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIIMajewskiRafałWyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki - Warszawa
IIIKleszczMaciejUniwersytet Łódzki
VWiśniowskiMariuszAkademia Górniczo-Hutnicza - Kraków
VMajewskiMichałUniwersytet Warszawski
VIIGajewskiMaciejUniwersytet Jagielloński - Kraków
VIIKoziełBartoszAkademia Górniczo-Hutnicza - Kraków
IXSirakMateuszPolitechnika Warszawska
DobrowolskiJakubAkademia Ekonomiczna - Kraków
MrozickiPiotrSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Warszawa
JanusLeszekUniwersytet Warszawski
XIIICuchArturUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Lublin
TobolskiArkadiuszWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - Rzeszów
BocheńskiŁukaszWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - Rzeszów
ChmielewskiMirosławUniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn

Kategoria -73 kg – 46 zawodników:





































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
IKręcielewskiTomaszAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIParadowskiMichałPolitechnika Łódzka
IIIKurkiewiczJakubPolitechnika Warszawska
IIIHucałoJakubAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
VGrefkowiczOlgierdUniwersytet Warszawski
VJasicaWojciechUniwersytet Warszawski
VIIWładykaSzymonUniwersytet Jagielloński - Kraków
VIIDorszBartoszPolitechnika Łódzka
IXBryszAdamWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
KasińskiRobertUniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
CholewaPiotrUniwersytet Jagielloński - Kraków
TarnawieckiMichałUniwersytet Łódzki
XIIIHerianSzymonPolitechnika Łódzka
KasjaniukKrzysztofPolitechnika Białostocka
TkachevYevgeniyPolitechnika Warszawska
GrąbkowskiMarcinWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź

Kategoria -81 kg – 37 zawodników:





































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
IKopećAndrzejAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIMrózPawełAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIIHaberkaMichałPolitechnika Krakowska
IIIKujawskiPiotrUniwersytet Łódzki
VKocykŁukaszAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
VKanclerzMichałUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Lublin
VIIBirgielKamilPolitechnika Białostocka
VIIPrzedlackiPiotrUniwersytet Warmińsko-Mazurski - Olsztyn
IXManterysKarolAkademia Górniczo-Hutnicza - Kraków
RąpałaKrzysztofUniwersytet Jagielloński - Kraków
CzupryniakMariuszPolitechnika Łódzka
KarpovVasilijKrakowska Szkoła Wyższa
XIIICieślikŁukaszPolitechnika Lubelska
LasockiRomanUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Lublin
JasińskiZbigniewSzkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - WZ Chełm
HasnyAleksanderWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - Rzeszów

Kategoria -90 kg – 28 zawodników:





































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
IBzomaBartoszPolitechnika Łódzka
IIKarwowskiMarcinAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIISzczerkowskiBartoszSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Warszawa
IIITworzydłoWiktorAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
VKarwowskiRadosławAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
VŚwiderskiArkadiuszWyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki - Warszawa
VIIRzemienieckiBartoszWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
VIISokolnickiAdamPolitechnika Łódzka
IXWasilewskiWojciechAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
GepnerStanisławPolitechnika Warszawska
BrzezińskiMichałPolitechnika Warszawska
BonowskiWojciechPolitechnika Warszawska
XIIIMysiałowskiMarcinSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Warszawa
GrabośRadosławPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Jarosław
ŁagowskiPrzemysławWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
BorzęckiJózefKatolicki Uniwersytet Lubelski

Kategoria -100 kg – 23 zawodników:





































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
ISarnackiMaciejAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIWardzałaRobertPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Tarnów
IIISosnowskiRafałAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
IIIOstapczukJakubAkademia Wychowania Fizycznego - Warszawa
VWołochMichałAkademia Górniczo-Hutnicza - Kraków
VMajdaDamianSpołeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarzą
VIIGrabińskiDamianSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Warszawa
VIISkadłubowiczMarekPolitechnika Krakowska
IXKozubMichałAkademia Medyczna - Warszawa
BaranMarcinPolitechnika Warszawska - Filia w Płocku
ReyNicolasAkademia Ekonomiczna - Kraków
BogdańskiMaciejWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
XIIIDziemiańczukTomaszWyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Białystok
WasilonekKrzysztofUniwersytet Warszawski
PietrzykGrzegorzPolitechnika Warszawska
HumięckiDamianSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Warszawa

Kategoria +100 kg – 18 zawodników:





































MiejsceNazwiskoImięReprezentowana uczelnia
ISygułaKacperUniwersytet Warszawski
IIWałkowiczAndrzejKrakowska Szkoła Wyższa
IIICiechomskiŁukaszPolitechnika Łódzka
IIIBubiłekMarekPolitechnika Warszawska
VTumiłowiczTomaszAkademia Ekonomiczna - Kraków
VKopećAdamPolitechnika Warszawska
VIIElsnerArturPolitechnika Warszawska
VIICandrowiczAdamPolitechnika Łódzka
IXOwczarekOskarUniwersytet Warszawski
GrobelnyBartłomiejUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Lublin
HołubJakubPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Jarosław
KliżewskiMarcinWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
XIIIDołeckiMichałKatolicki Uniwersytet Lubelski
GacKacperWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
FiderekPawełPolitechnika Łódzka
PodleśnyMiłoszWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - Rzeszów
najlepszy zawodnik 1
1 m. w Mistrzostwach Europy Weteranów 2022
najlepszy zawodnik 2
1 m. MP Seniorek 2021
2 m. MP Seniorek 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Seniorów 2021
1 m. w MP Seniorów 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 4
1 m. MP Seniorek 2021
3 m. w MP Seniorek 2020
3 m. w DMPS mixed team 2020
najlepszy zawodnik 5
2 m. w MP Juniorek 2022
1 m. w DMP Mixed Team 2022
2 m. w MP Juniorek 2021
7 m. w MP Seniorek 2021
najlepszy zawodnik 6
3 m. Mistrzostwa Polski Młodzieży 2022
najlepszy zawodnik 7
3 m. Mistrzostwa Polski Młodzieży 2022
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Juniorek 2022
2 m. w MP Juniorek 2021
5 m. w MP Seniorek 2021
najlepszy zawodnik 9
5 m. w MP Seniorów 2021
3 m. w DMPS mixed team 2020
1 m. w MP Seniorów 2018
najlepszy zawodnik 10
5 m. OOM w Białymstoku
3 m. w MP Młodziczek 2021
najlepszy zawodnik 11
1 m. MP Młodzieży 2021
najlepszy zawodnik 12