*** AZS Uniwersytet Warszawski Klub Judo ***
judo_I judo_II judo_III judo_IV judo_V judo_VI judo_VII
orzel


strzalka Aktualności

kwadrat27.07.2013
Puchar Europy U21 Liberec Czechy
zdjecieKolejny udany start naszej zawodniczki, tym razem na czeskich matach w Liberec. 28 lipca 2013 w Liberec odbył się - Puchar Europy Top Ranking U-21 w Judo. W kategorii wagowej do 52 kilogramów Karolina zajęła I miejsce !!!

WYNIKI:

I m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)

IX m. Bartek KOT (60 kg)

listy walk

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!
zdjecie

kwadrat23.07.2013
Puchar Europy U21 Wrocław
zdjecie
Bardzo dobry start naszej zawodniczki w Pucharze Europy TOP Ranking U21 we Wrocławiu !!!
W dniach
20-21 lipca 2013 r. we Wrocławiu został rozegrany Puchar Europy Juniorek i Juniorów w Judo.
W imprezie tej startowały cztery zawodniczki i trzech zawodników z naszego klubu.

WYNIKI:

3 m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)

listy walk

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

kwadrat06.07.2013
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi
zdjecie W dniach 06-07.07.2013 r. w Łodzi

odbyła się


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Juniorów Młodszych
.


Przez dwa dni Olimpiady ciężkie boje

toczyli najlepsi zawodnicy

z całej Polski.




Wyniki:

7 m. Marcin GRUDA (90 kg)









GRATULACJE !!!

kwadrat04.07.2013
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi
zdjecie W dniach 04-05.07.2013 r. w Łodzi

odbyła się


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Juniorek Młodszych
.


Przez dwa dni Olimpiady ciężkie boje

toczyły najlepsze zawodniczki

z całej Polski.




Wyniki:

5 m. Katarzyna KASZA (57 kg)






GRATULACJE !!!

kwadrat21.06.2013
Mistrzostwa Europy U18 - Tallinn Estonia
zdjecie
W dniach
21-23 czerwca 2013 r. na matach Estonii w Tallinnie, odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorek Młodszych
i Juniorów Młodszych w Judo.


W Imprezie tej wystartuje dwoje zawodników z naszego klubu.


Katarzyna KASZA (57 kg)
- walczy w sobotę 22 czerwca
i

Tomasz CZERNIAWSKI (66 kg)
- walczy w sobotę 22 czerwca.

link - listy walk

Życzymy udanego startu oraz medali !!!
zdjecie

kwadrat16.06.2013
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży U18
zdjecie

W niedzielę 16 czerwca, w Warszawie odbyły się
eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

WYNIKI:

1 m. Katarzyna KASZA (63 kg)
1 m. Tomasz CZERNIAWSKI (66 kg)

3 m. Eryk RYCIAK (81 kg)
3 m. Marcin GRUDA (90 kg)

5 m. Mikołaj SZUBA (73 kg)
5 m. Karolina GROCHOWSKA (63 kg)

GRATULACJE !!!

kwadrat08.06.2013
ŻOLIBORZ JUDO CUP 2013
zdjecie8 czerwca 2013 r. (sobota) w Warszawie odbył się
Żoliborz Judo Cup.

WYNIKI:

1 m. Aleksander KREFT (+81 kg) U-15

2 m. Jakub GWIAZDA (46 kg) U-13
2 m. Krystian ZAWICKI (66 kg) U-13

3 m. Jakub KOWALCZYK (60 kg) U-15
3 m. Mikołaj GĄDEK (66 kg) U-13

5 m. Oleg EIDUKS (46 kg) U-13

7 m. Franciszek SŁAWIŃSKI (55 kg) U-15

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!

kwadrat02.06.2013
Puchar Europy U21 Leibnitz Austria
zdjecieUdany start naszej zawodniczki na austriackich matach w Leibnitz. 2 czerwca 2013 r. w Leibnitz odbył się - Puchar Europy EJU U21 w Judo. W kategorii wagowej do 52 kilogramów Karolina zajęła III miejsce.

WYNIKI:

III m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)


WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

kwadrat02.06.2013
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Opolu
zdjecie

W niedzielę 2 czerwca 2013 r., w Opolu odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Złoty medal
Bartka, srebrny Agnieszki, brązowe Dominiki i Klaudii i siódme miejsce Rafała , to zdobycz naszych zawodniczek i zawodników w tych zawodach.
W klasyfikacji medalowej łącznej (juniorki i juniorzy) AZS UW zajął
3 miejsce.

WYNIKI:

1 m. Bartłomiej KOT (60 kg)

2 m. Agnieszka SZYMCZAK (57 kg)

3 m. Dominika DUDEK (57 kg)
3 m. Klaudia GŁASKA - ZIELIŃSKA (57 kg)

7 m. Rafał CZUBAK (81 kg)

link - listy walk

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!

kwadrat26.05.2013
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Łodzi
zdjeciezdjecie

W niedzielę 26 maja 2013 r., w Łodzi odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Złoty medal
Karoliny, srebrny Bartka i brązowy Tomka, to zdobycz naszych zawodniczek i zawodników w tych zawodach.

WYNIKI:

1 m. Karolina PIEŃKOWSKA (52 kg)

2 m. Bartłomiej KOT (60 kg)

3 m. Tomasz CZERNIAWSKI (66 kg)

9 m. Rafał CZUBAK (81 kg)

link - listy walk

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!
zdjecie

Starsze wiadomości: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79]


najlepszy zawodnik 1
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. MŚ Wojska 2016
3 m. Drużynowe MŚ Wojska 2016
1 m. MP seniorek 2017
1 m. DMP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 2
2 m. Drużynowe ME 2017
2 m. w MP Seniorek 2017
1 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 3
1 m. w MP Młodziczek 2017
najlepszy zawodnik 4
2 m. w MP Młodzieży 2017
5 m. w MP seniorek 2017
najlepszy zawodnik 5
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 6
3 m. w MP seniorów 2017
najlepszy zawodnik 7
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 8
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 9
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 10
3 m. w MP Młodzieży 2017
najlepszy zawodnik 11
3 m. w MP Juniorek 2017
najlepszy zawodnik 12